CRYPTOHANDS-Niezniszczalny biznes.

Kryptowaluty – inwestycja przyszłości.


W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi rezygnuje z tradycyjnych form lokowania gotówki na rzecz innowacyjnych inwestycji. Nie ma się co temu dziwić, bo dzięki ogromnej powszechności internetu, mogą zarobić duże pieniądze w sposób, o którym nawet by nie pomyśleli jeszcze kilkanaście lat temu. Jedną ze szczególnie popularnych form inwestycji w ostatnich latach stały się kryptowaluty, które pozwoliły już nie jednemu inwestorowi znacznie poprawić stan swojego portfela. W tym artykule wyjaśnię, czym dokładnie są kryptowaluty i dlaczego warto w nie zainwestować. Przedstawię także sprawdzony sposób na to, jak zarobić dość spore pieniądze na inwestycji w kryptowalutę dzięki platformie Cryptohands.

Czym właściwie są kryptowaluty?


Najprościej rzecz ujmując, kryptowaluty to nic innego, jak wirtualne pieniądze. Przechowywane są one na komputerze lub w mobilnej aplikacji ich posiadacza, który ma wyłączny dostęp do zgromadzonych środków. Jeśli tego chce, w każdej chwili może dokonać elektronicznej transakcji bezpośrednio ze swoim kontrahentem. Wszystkie transakcje dokonywane w systemie kryptowalutowym są w pełni anonimowe, gdyż użytkownicy nie muszą potwierdzać swojej tożsamości żadnymi dokumentami, a publicznego adresu portfela nie da się powiązać z danymi osobowymi.


Niezależność kryptowalut ich największą zaletą.


Jedną z największych zalet kryptowalut jest to, że nie są one częścią systemu finansowego. Wirtualne pieniądze są całkowicie niezależne od wszelkich organizacji, banków centralnych, a nawet rządów państw. Posiadają także naturalne zabezpieczenie przed inflacją, gdyż ich maksymalna liczba jest z góry ustalona. W przeciwieństwie do wszystkich pieniędzy fiducjonarnych nikt nie ma możliwości ciągłego dodrukowywania danej kryptowaluty i obniżania przez to jej wartości. Dzięki temu niektóre kryptowaluty wykazują nawet tendencje deflacyjne. Właśnie z tych powodów wartość kryptowalut rośnie, sprawiając, że stają się one bardzo popularne wśród inwestorów, którzy już dawno dostrzegli w nich całkiem niezłą szansę na zarobek.

Najpopularniejsze kryptowaluty.


Obecnie na rynku funkcjonuje bardzo wiele różnych kryptowalut. Wśród nich można jednak wyróżnić kilka tych najpopularniejszych i najbardziej rozpowszechnionych, których wartość wielokrotnie przekracza kurs dolara. Oto dwie z nich:

  • Bitcoin – pierwsza i zdecydowanie najpopularniejsza kryptowaluta. Chyba każdy, kto korzysta z internetu, słyszał już kiedyś o Bitcoinie. Został on stworzony w 2009 roku przez programistę o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Obecnie wartość jednego BTC wynosi ponad 7000$. Maksymalna podaż Bitcoina jest ustalona na 21mln jednostek, a do dziś w obiegu rynkowym znalazło się ponad 17mln jednostek.
  • Ethereum – kryptowaluta stworzona przez Vitalika Buterina w 2013 roku. Etherum jest obecnie drugą co do popularności kryptowalutą po Bitcoinie, a jej kurs wynosi ponad 160$.

Cryptohands, czyli bezpieczna inwestycja w kryptowalutę.


Cryptohands to platforma, dzięki której każdy może zarobić, inwestując w kryptowalutę, nawet jeśli nie posiada w tym temacie żadnego doświadczenia. System oparty jest o bezpieczną sieć kryptowalut Etherum, dzięki czemu ryzyko oszustwa i utraty zainwestowanych pieniędzy praktycznie nie istnieje. Kwota, którą można zarobić dzięki Cryptohands to nawet 10000 ETH

(1609633 $), a pieniądze, które trzeba zainwestować na samym początku to około 8 $. Działanie całego systemu jest bardzo przejrzyste i łatwe do zrozumienia.

Jak działa Cryptohands?


Aby zacząć zarabiać na platformie, trzeba posiadać portfel Etherum oraz 0,005 ETH na start. Należy przy tym pamiętać, że ta inwestycja jest jednorazowa. Wszyskie kolejne płatności odbywać się będą kosztem już zarobionych środków.


Następnie trzeba zdobyć tzw. polecenia, dzięki którym zarabianie stanie się możliwe. Są na to trzy sposoby. Można aktywnie przyciągać ludzi do wypełniania swojej struktury, otrzymywać z przepełnienia wyższych linii w strukturze lub poczekać aż system sam przyniesie bezpłatne polecenia.


Zainwestowana na początku kwota 0,005 ETH zwraca się już po zyskaniu pierwszej poleconej osoby. Wszystkie kolejne polecenia oznaczają o wiele większe zyski. Przykładowo, jeśli uda się wypełnić strukturę do czwartego poziomu (81 poleconych osób) zysk wyniesie 109 ETH (17545 $).


Cała struktura składa się z ośmiu poziomów. Aby móc zapełnić poleceniami każdy kolejny poziom, należy najpierw wykupić do niego dostęp. Nie oznacza to jednak konieczności inwestowania w projekt dodatkowych pieniędzy, gdyż wszystkie koszty pokrywane są dzięki zarobionym wcześniej środkom. Zwykle jest to drobna część przychodu, który został uzyskany z ostatniego zapełnionego poziomu.


Po zakończeniu całego procesu i wypełnieniu wszystkich linii można oczywiście kontynuować zarabianie w Cryptohands. Wystarczy każdego roku powtórzyć wszystko od początku. Proste, prawda?