DIC-INWESTUJ W DIAMENTY

Inwestycja w diamenty gwarancją bezpieczeństwa.

Chyba każdy z nas chciałby, aby jego oszczędności były dobrze zabezpieczone, a inwestycje przynosiły pożądany zysk. Istnieje bardzo wiele sposobów na lokowanie kapitału, jednak nie wszystkie z nich są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo środków i zarobek, w szczególności w przypadku początkujących inwestorów. Na szczęście jest kilka możliwości bezpiecznego ulokowania pieniędzy nawet dla tych, którzy na co dzień mają niewiele wspólnego ze światem inwestycji. Jednym z nich są diamenty

Dlaczego warto inwestować w diamenty?


Zacznijmy od tego, że diamenty to surowce, które są w stanie zapewnić nam bezpieczeństwo naszych oszczędności. W przeciwieństwie do pieniądza nigdy nie tracą one na wartości, dzięki czemu możemy mieć pewność, że wszelkiego rodzaju kryzysy i inflacja nie pozbawią nas oszczędności życia. Wystarczy przeanalizować ceny tych kamieni przy pomocy różnych indeksów, aby dojść do wniosku, że pomimo lekkich historycznych wahań, wartość diamentów się nie obniża, dzięki czemu na inwestycji w nie bardzo ciężko cokolwiek stracić. Wręcz przeciwnie, ich cena regularnie wzrasta, pozwalając inwestorom na odniesienie dość sporego zarobku. Drogocenne kamienie są zatem świetnym sposobem zarówno na projekt inwestycyjny, jak i na lokatę kapitałową.
Pomimo wszystkich zalet tej inwestycji, sytuacja finansowa wielu z nas nie pozwala na to, aby zakupić diamenty, przez co wychodzimy z mylnego założenia, że ulokowanie środków w drogocennych kamieniach jest dla nas nieosiągalne. Nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach możemy zabezpieczyć swoje oszczędności w diamentach, nawet jeśli dysponujemy skromnym budżetem. Jak to zrobić?

Czym jest Diamond Certainty?

Diamond Certainty (DIC) to firma zajmująca się sprzedażą diamentów inwestycyjnych oraz biżuterii. Została założona w 2006 roku w Słowacji i bardzo szybko zdobyła rynki wielu krajów, w tym także Polski. DIC posiada obecnie cztery salony, które znajdują się w Pradze, Sofii, Bratysławie i Dubaju. Firma jest także członkiem giełdy Diamond Exchange w Antwerpii oraz Dubai Diamond Exchange w Dubaju.
Właśnie dzięki działalności tej firmy, praktycznie każdy z nas, bez względu na swoje dochody może zacząć inwestować swoje pieniądze w diamenty. Dzieje się tak, gdyż w DIC nie płacimy od razu całej ceny za wybrany kamień, ale spłacamy ją w postaci miesięcznych depozytów, przez co obciążenie budżetu jest znacznie mniej odczuwalne. Jak to dokładnie działa?

Oszczędzanie i inwestowanie w Diamond Certainty.


Plan oszczędnościowy firmy Diamond Certainty jest bardzo prosty i przystępny. Polega on na tym, aby przez rok, każdego miesiąca wpłacać ratę w wysokości 60$. Po zrealizowaniu dwunastu wpłat otrzymamy od firmy certyfikowany diament o wartości 720$, który stanie się pewną inwestycją zabezpieczającą nasze oszczędności. Istnieje również możliwość oszczędzania na więcej niż jeden kamień. W tym celu musimy po prostu podnieść wysokość miesięcznych depozytów do odpowiedniej wielokrotności 60$.

Bonusy i korzyści w Diamond Certainty.


Oprócz przystępnego planu oszczędnościowego, DIC przygotowało również sporo bonusów, dzięki którym oszczędzanie w firmie przyniesie nam jeszcze więcej korzyści. Dzięki nim będziemy mogli jeszcze sprawniej odkładać pieniądze i osiągnąć wiele dodatkowych dochodów. Poniżej znajdują się krótkie opisy dwóch przykładowych bonusów, z których można skorzystać, oszczędzając w firmie Diamond Certainty.

Bonus na klejnoty – przy regularnych wpłatach, 10% z kwoty, którą deponujemy każdego miesiąca, odkłada się na bonus jubilerski. Możemy go wykorzystać w dowolnym momencie przy wyborze biżuterii.
Bonus za polecenie – otrzymujemy 5% z każdej miesięcznej płatności osoby, którą bezpośrednio poleciliśmy do firmy. Nie istnieje górna granica zarobków. Wszystko zależy od tego, ile osób uda nam się zaprosić do współpracy.

Jak widać, spełnienie warunków poszczególnych bonusów wcale nie jest takie trudne, a płynące z nich zyski mogą okazać się bardzo przydatne i pomocne w odkładaniu pieniędzy na drogocenne kamienie.

Wszyscy możemy inwestować.


Po przeczytaniu tego artykułu wiemy już, że oszczędzanie, inwestowanie i ochrona własnych środków przed kryzysem i zgubnym działaniem inflacji wcale nie jest takim trudnym wyzwaniem, jak mogłoby się to wydawać. W dzisiejszych czasach czerpać korzyści z oszczędzania i lokowania środków może każdy, bez względu na zasobność portfela i doświadczenie. Nie warto więc zwlekać i narażać dłużej bezpieczeństwa swoich pieniędzy na utratę wartości. Jak najszybciej powinniśmy pomyśleć o własnej przyszłości i ulokować środki w diamentach lub innych bezpiecznych aktywach, które zagwarantują nam finansowe bezpieczeństwo oraz pozwolą osiągnąć satysfakcjonujące zyski. Po upływie kilku lat sami będziemy mogli podziękować sobie za podjętą teraz decyzję.

LINK DO REJESTRACJI

LINK DO WEBINARU